• Header-Plantstimulatoren-6.jpg

Final Solution

Preparat BAC Final Solution przyspiesza fermentację substancji odpadowych w otoczeniu korzenia/włosków korzenia. Dzięki odpowiedniej stymulacji mikroorganizmy zaczynają produkować enzymy. Enzymy te wiążą odpady takie jak chlor (Cl) i sód (Na), znajdujące się w wodzie z kranu.

Te szkodliwe substancje odpadowe nie maja już żadnego wpływu na wysokość EC przy korzeniu. Rośliny mają nieograniczone możliwości pobierania użytecznych elementów z preparatu BAC PK Booster. Preparat podwyższa jakość podłoża upraw. Preparat należy
przechowywać w chłodnym miejscu i nie używać go jednocześnie z innymi produktami zawierającymi enzymy!

Dostępny w opakowaniu: 60 ml (dla 600 litrowych), 120 ml (dla1200 litrowych), 300 ml (dla 3000 litrowych) i 1 litrowych (dla 10.000 litrowych).

Zamów w naszym sklepieSzukaj punktu sprzedaży

Biologische final solution

BAC - Control Uion - 4

Bio Clone

Bio Clone

100 % naturalny żel do sadzonek. Dla optymalnego rozpoczęcia fazy rozwoju sadzonek. Przyspiesza przyrost korzeni oraz stymuluje bujny wzrost.

Wyświetl produkt
Stymulator kwitnienia

Stymulator kwitnienia

Stymuluje rozwój pożytecznych mikroorganizmów w podłożu przez co przyspiesza absorbcję i transport substancji odżywczych (K) w roślinach.

Wyświetl produkt
X-Seed

X-Seed

100% naturalny produkt. Rewolucyjny produkt poprawy i przyspieszenia kiełkowania nasion!

Wyświetl produkt
Stymulator wzrostu korzeni

Stymulator wzrostu korzeni

Stymuluje rozwój pożytecznych mikroorganizmów w podłożu przez co przyspiesza absorbcję substancji odżywczych poprzez korzenie.

Wyświetl produkt
Scroll to top