• Header-Plantstimulatoren-6.jpg

Biologiczny stymulator kwitnienia

Stymuluje rozwój pożytecznych mikroorganizmów w podłożu przez co przyspiesza absorbcję i transport substancji odżywczych (K) w roślinach. Oznacza to szybsze zawiązywanie pąków i przyspieszenie kwitnienia.

Pożyteczne mikroorganizmy przyczyniają się również do produkcji tlenu oraz do powstawania jego związków z substancjami odżywczymi. Mikroorganizmy zapobiegają również występowaniu chorób gleby i podłoża. Stymulator BAC Bloeistimulator oczyszcza oraz zapobiega blokadom w kroplownikach, rurkach
oraz innych przewodach. Stymulator Bloeistimulator podwyższa wartość pH w otoczeniu korzenia.

Preparat należy przechowywać w chłodnym miejscu i nie używać go jednocześnie z innymi produktami zawierającymi enzymy, preparat jest wytworzony przez mikroorganizmy! Biologiczny stymulator Bloeistimulator jest preparatem bardzo silnie skoncentrowanym!

Dostępny w opakowaniu: 60 ml (dla 600 litrowych), 120 ml (dla1200 litrowych), 300 ml (dla 3000 litrowych) i 1 litrowych (dla 10.000 litrowych).

Zamów w naszym sklepieSzukaj punktu sprzedaży

Biologische bloeistimulator

BAC - Control Uion - 4

Bio Clone

Bio Clone

100 % naturalny żel do sadzonek. Dla optymalnego rozpoczęcia fazy rozwoju sadzonek. Przyspiesza przyrost korzeni oraz stymuluje bujny wzrost.

Wyświetl produkt
X-Seed

X-Seed

100% naturalny produkt. Rewolucyjny produkt poprawy i przyspieszenia kiełkowania nasion!

Wyświetl produkt
Final Solution

Final Solution

Preparat BAC Final Solution przyspiesza fermentację substancji odpadowych w otoczeniu korzenia/włosków korzenia.

Wyświetl produkt
Stymulator wzrostu korzeni

Stymulator wzrostu korzeni

Stymuluje rozwój pożytecznych mikroorganizmów w podłożu przez co przyspiesza absorbcję substancji odżywczych poprzez korzenie.

Wyświetl produkt
Scroll to top