• Header-producten-1.jpg
Strona główna > Stymulatory Wzrostu Roślin
Bio Clone

Bio Clone

100 % naturalny żel do sadzonek. Dla optymalnego rozpoczęcia fazy rozwoju sadzonek. Przyspiesza przyrost korzeni oraz stymuluje bujny wzrost.

Wyświetl produkt
Stymulator kwitnienia

Stymulator kwitnienia

Stymuluje rozwój pożytecznych mikroorganizmów w podłożu przez co przyspiesza absorbcję i transport substancji odżywczych (K) w roślinach.

Wyświetl produkt
Final Solution

Final Solution

Preparat BAC Final Solution przyspiesza fermentację substancji odpadowych w otoczeniu korzenia/włosków korzenia.

Wyświetl produkt
Stymulator wzrostu korzeni

Stymulator wzrostu korzeni

Stymuluje rozwój pożytecznych mikroorganizmów w podłożu przez co przyspiesza absorbcję substancji odżywczych poprzez korzenie.

Wyświetl produkt
X-Seed

X-Seed

100% naturalny produkt. Rewolucyjny produkt poprawy i przyspieszenia kiełkowania nasion!

Wyświetl produkt

Stymulatory biologiczne

Poszukujecie Państwo biologicznych stymulatorów dla roślin? Oferujemy szereg silnych wysokojakościowych stymulatorów biologicznych dla roślin. Produkty te stymulują wzrost roślin, krzewów i drzew. Zwiększają również odporność roślin i charakteryzują się szybkim działaniem.

BAC Online oferuje różnorodne biologiczne stymulatory dla roślin:

  • Biologiczny stymulator wzrostu korzeni: Dzięki zastosowaniu tego biologicznego stymulatora środowisko, w którym wzrastają korzenie zostaje chronione przed chorobami gleby. Ponadto, zostaje stymulowany rozwój pożytecznych mikroorganizmów. Jest to korzystne zarówno dla korzeni jak i dla włosków korzeniowych. Wyrafinowane połączenie stymulatorów biologicznych pozwala na szybki i silny wzrost korzeni.
  • Biologiczny stymulator kwitnienia: Dzięki zastosowaniu tego biologicznego preparatu zostaje stymulowane kwitnienie roślin. Okres kwitnienia jest dla wielu roślin najważniejszą fazą cyklu rozwoju. Użycie tego biologicznego stymulatora wzrostu przyspiesza rozpoczęcie okresu kwitnienia. Ponadto, okres kwitnienia zostaje przedłużony.
  • Preparat biologiczny Final Solution: Jest to biologiczny stymulator, które zapewnia szybką fermentację odpadów znajdujących się wokół korzeni i włosków korzeniowych. Produkt może być stosowany w celu podniesienia wartości odżywczych nawozów organicznych.
  • Preparat Bio Clone: ​​Biologiczny stymulator Bio Clone to naturalny żel, który zapewnia sadzonkom optymalny start, szybkie ukorzenienie i bujny wzrost.
  • Preparat X-Seed: Ten biologiczny stymulator to rewolucyjny produkt poprawiający i przyspieszający kiełkowanie nasion.

Więcej informacji na temat biologicznych stymulatorów roślin można znaleźć poniżej. Chętnie udzielamy porad dotyczących zakupu i zastosowania biologicznych stymulatorów roślin. Prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Centrum ekspertyzy

Pracownicy BAC dysponują rozległą wiedzą w zakresie uprawy roślin. Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą z klientami.

Staramy się odpowiadać na pytania związane z naszymi produktami w jak najbardziej wyczerpujący sposób i chętnie udzielamy porad dotyczących ich zastosowania, prosimy więc o kontakt.

Centrum ekspertyzy

Scroll to top