• Header-downloads-1.jpg

Schematy upraw

Opracowanie właściwego schematu upraw ma na celu zabezpieczenie przed nieurodzajem i utratą zbiorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pomóc naszym klientom w przygotowaniu odpowiedniego programu i schematu upraw.

Czym jest schemat uprawy?

Schemat uprawy to tabela/ harmonogram wskazujący zapotrzebowanie rośliny na substancje odżywcze. Zostaje w nim również podany rodzaj pożywki i substancji odżywczych odpowiadający zapotrzebowaniu rośliny.

Jakie zalety ma korzystanie ze schematu uprawy?

Schemat uprawy zawiera precyzyjne informacje dotyczące zapotrzebowania i pielęgnacji rośliny w każdej fazie rozwoju, na przykład w okresie wzrostu lub kwitnienia. Zapobiega to nieurodzajom i nieudanym zbiorom.

Schemat uprawy na miarę

Macie Państwo zamiar rozpocząć hodowlę i chcecie otrzymać od nas schemat uprawy? Na podstawie Państwa listy roślin do uprawy oraz opisu warunków uprawy, opracujemy niezwłocznie odpowiedni schemat upraw. Ponadto, możemy do schematu upraw dołączyć poradę odnosząca się do zastosowania właściwych suplementów. Oferujemy szeroką gamę substratów oraz produktów stymulujących wzrost i kwitnienie roślin, zapewniających roślinom dostarczenie substancji odżywczych i wzmacniających. Włączenie suplementów do schematu upraw uzupełnia harmonogram, co w konsekwencji zwiększa wpływ na osiągnięty efekt końcowy.

Schematy upraw do pobrania

Indywidualna porada?

Prosimy o kontakt w celu uzyskania indywidualnej porady dotyczącej schematu upraw! Prosimy o przesłanie pytania za pomocą formularza porad. Odpowiemy niezwłocznie.

Pytanie o poradę

Scroll to top