O nas

BAC jest producentem odżywek do roślin, stymulatorów i środków wzmacniających rozwój z zastosowaniem w uprawach tradycyjnych i biologicznych. Dzięki naszej wiedzy i dużemu asortymentowi ewoluowaliśmy od roku 2000 do pozycji wiodącego gracza na rynku upraw.

Biological Activated Cocktail

Skrót BAC pochodzi od słów Biological Activated Coctail. Jakkolwiek nasza uwaga skupia się na uprawach biologicznych, posiadamy również doświadczenie w uprawach tradycyjnych. Animator Frits Visser zna się bowiem na wszelkich zagadnieniach agrarnych. Przez lata gromadził doświadczenie przy uprawie róż i ciągle jeszcze działa jako konsultant w zakresie upraw rolniczych i ogrodowych. Zarówno w Holandii, jak i za granicą, w Indiach i Ameryce Południowej znany jest ze względu na swoją szeroką wiedzę w zakresie regeneracji gleby i mikroorganizmów – specjalizacji ukierunkowanej przede wszystkim na uprawy biologiczne.

Od sprzedaży produktów do projektów „pod klucz”

BAC wspiera każdego producenta. Niezależnie, czy chcecie kupić pojedynczy produkt czy zainteresowani jesteście projektem „pod klucz” – służymy pomocą. Dla większych producentów jesteśmy w stanie wykreować i dopasować  indywidualne rozwiązania. Wspólnie troszczyć będziemy się o możliwie żyzną glebę, zdrowe sadzonki i wysoko jakościowe produkty. Tak budujemy solidne fundamenty pod dobrą i długoterminową współpracę.

Nasze produkty

Przez minione lata stworzyliśmy wiele produktów, które dostarczamy pod naszą nazwą i naszym logo:

Nasze produkty biologiczne składają się głównie ze środków użyźniających glebę. Zdrowa gleba, odżywiana naturalnymi elementami, kreuje urodzajność gleby i sprawia, że uprawy są odporne na choroby, a w efekcie końcowym rodzi smakowite produkty finalne. Nie na wszystkich uprawach stosuje się produkty biologiczne. W takich przypadkach zalecamy nasze produkty mineralne. Stymulatory wzrostu roślin przyczyniają się do rozwoju mikro organizmów w glebie rodzimej. Rozkładają nawozy mineralne lub organiczne na elementy proste, które rośliny mogą w prosty sposób przyswoić, co wpływa na optymalny wzrost.

Oprócz rozwoju i sprzedaży produktów odżywczych dla upraw specjalizujemy się również w uzdatnianiu wody. Projekty tego rodzaju prowadzimy w krajach, gdzie czystość wody nie jest idealna. Dzięki czystej wodzie uprawy są trwalsze i bardziej odporne na choroby. W różnych krajach optymalizujemy procesy kompostowania i fermentacji.

Certyfikaty

Przez ostatnie lata opatentowaliśmy prawie wszystkie nasze produkty biologiczne wartościowymi certyfikatami. Wiele z naszych produktów otrzymało certyfikat „Vegan Keurmerk”, z czego jesteśmy bardzo dumni. Na tej stronie znajdziecie państwo wszystkie certyfikaty przyznane naszym produktom.

Centrum obsługi i doradztwa

Naszej wiedzy w zakresie upraw nie zachowujemy tylko dla siebie. Dzielimy się nią za pośrednictwem naszego centrum doradztwa. Tutaj udzielamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i regularnie publikujemy artykuły informacyjne.

Zainteresowani mogą nas odwiedzić osobiście w celu uzyskania indywidualnej porady. Próbujemy pomóc każdemu, jak tylko możemy: począwszy od prostych kwestii dozowania aż po przypadki bardziej skomplikowane.

Zapraszamy do kontaktu

Scroll to top